• Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
     • Stworzenie Ekopracowni Przyrodniczej

      26.11.2023

      "Stworzenie ekopracowni przyrodniczej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II
      w Suchej Beskidzkiej Ekologicznej” sfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i Miasto Sucha Beskidzka"

      W naszej szkole w okresie od 01.07.2023 r. do 30.11.2023 r., realizowano projekt "Stworzenie ekopracowni przyrodniczej w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej". Pracownia została tak wyposażona, aby mogła stanowić nowoczesne i kreatywne miejsce edukacji ekologicznej. Celem projektu było polepszenie warunków nauczania z zakresu edukacji przyrodniczej, w tym ekologicznej, a poprzez to wzrost motywacji uczniów do nauki i poznawania świata przyrody, w tym poprzez obserwacje, doświadczenia, eksperymentowanie, czy udział w warsztatach i innych działaniach ekologicznych. W ramach projektu wyremontowano i wyposażono salę lekcyjną, przeznaczo

     • Pasowanie pierwszoklasistów

      08.11.2023

      W dniu 24 października 2023r. społeczności naszej szkoły powiększyła się o pierwszoklasistów, którzy zostali pasowani na uczniów.

      Dzień ten był wyjątkowy nie tylko dla nich, ale także dla ich rodziców, nauczycieli oraz dla dyrekcji szkoły. Dzieci długo przygotowywały się do tego ważnego wydarzenia i zdały swój pierwszy egzamin śpiewająco.

     • Wybory Szkolnej Rady Uczniowskiej

      23.10.2023

      Wybory są powszechne, równe i tajne, czyli każdy kto spełniał wymogi formalne i dotrzymał wyznaczonych terminów, miał prawo zgłosić się na kandydata do Szkolnej Rady Uczniowskiej!!!

      W dniu jutrzejszym, czyli 24 października br. o godzinie 8.00 rozpocznie się w naszej szkole głosowanie do Szkolnej Rady Uczniowskiej drogą elektroniczną. Możliwość oddania głosu zakończy się 26 października o godzinie 8.00 zgodnie z regulaminem wyborów. Kandydaci zostali Wam zaprezentowani na plakatach obok sali 021. Jeśli jeszcze ktoś z Was chciałby zapoznać się z programem wyborczym kandydata, zapraszamy do lektury. Pamiętajcie jednak, że obowiązuje cisza wyborcza! Nad przebiegiem wyborów czuwają przedstawiciele z klas ósmych i opiekun samorządu Agnieszka Mikołajek-Kraus. Jeżeli zauważycie jakiekolwiek nieprawidłowości, prosimy o zgłoszenie faktu opiekunowi lub przedstawicielom ósmych klas.

     • Eko Pracownia przyrodnicza

      29.09.2023

      Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie sfinansuje w 90%
      EKOPRACOWNĘ PRZYRODNICZĄ. W czasie wakacji sala nr 102 została wyremontowana
      i przygotowana na przyjęcie nowego wyposażenia. Już został zamontowany monitor dotykowy, który
      działa także jako tablica interaktywne. Mamy też nowe, ergonomiczne żółte i zielone krzesła.

     • „ZACZNIJ OD LEKKIEJ”

      26.09.2023

      27 PAŹDZIERNIKA 2023r. IMPREZA LEKKOATLETYCZNA

      „ZACZNIJ OD LEKKIEJ”

      Impreza lekkoatletyczna ,,Zacznij od Lekkiej” organizowana jest w porozumieniu z Suskim Klubem Lekkoatletycznym w ramach popularyzacji LA na terenie miasta, gminy, powiatu Sucha Beskidzka. Organizowana jest w ramach programu „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie” a koordynowana i finansowana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.

     • UCZNIOWIE KLAS 4-8 NA INAUGURACJI NOWEGO ROKU

      11.09.2023

      W poniedziałek, 04.09.2023 r. uroczyście zainaugurowaliśmy w Szkole Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej nowy rok szkolny 2023/2024.

      Po mszy świętej spotkaliśmy się w sali gimnastycznej. Po odśpiewaniu hymnu, ciekawy i zabawny program artystyczny „Pantomima” zaprezentowali uczniowie klas VIIIa i VIIIb pod okiem p. Magdaleny Świerkosz oraz p. Magdaleny Banasik- Strączek. Po zakończeniu części artystycznej p. Dyrektor Danuta Pindel-Nowak życzyła wszystkim uczniom miłego pobytu w szkole oraz dobrych wyników w nauce.

     • WITAMY NOWY ROK SZKOLNY!

      05.09.2023

      4. września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Podczas inauguracji Pani Dyrektor powitała wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów: „Życzę Wam, by każdy dzień w naszej szkole był wielką przygodą i wędrówką po krainie wiedzy. Bądźcie jak poszukiwacze skarbów. Bo wiedza jest takim ukrytym skarbem. A Wy właśnie zaczynacie ten skarb odkrywać. Do pomocy będziecie mieć Wasze panie wychowawczynie i innych nauczycieli.”

   • Partnerzy

    • {#1508} 1