• 2 stycznia 2024 r.

     • Dyrekcja szkoły przypomina uczniom i rodzicom, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, wtorek 2 stycznia 2024 r. jest dniem wolnym od zajęć :).

     • WIELODNIOWY WYJAZD EDUKACYJNY

     • Drodzy Rodzice !

      Po trzech latach przerwy  wracamy do tradycji naszej szkoły, czyli organizowania dla uczniów zagranicznych wielodniowych wyjazdów edukacyjnych.

      Wycieczki te mają na celu w szczególności: poznanie innych krajów Europy, ich środowiska przyrodniczego, tradycji, kultury i historii, poszerzanie wiedzy z różnych dziedzin życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego. Ważnym aspektem wyjazdów edukacyjnych jest również praktyczne wykorzystanie znajomości języka angielskiego czy niemieckiego oraz kształtowanie samodzielności uczniów.

      Każdego roku wybieraliśmy inny kraj. I tak w 2011 roku była to Czarnogóra (miejscowość Bar), w 2012 - Włochy (Cesenatico), w 2013 - Grecja (Olimpic Beach), w 2014 Bułgaria (Sozopol),  w 2015 roku uczniowie odwiedzili Hiszpanię (Costa Brava), Chorwację(2016).

      W tym roku proponujemy wyjazd  do Chorwacji lub Grecji. Poniżej znajdziecie Państwo oferty, z którymi  prosimy się zapoznać. Biurem, który został obdarzony Państwa zaufaniem jest biuro lokalne. Jego właścicielem jest pan Janusz Fujak, a jego  zostały wybrane przez przedstawiciela Rady Rodziców. Na wszystkie nurtujące Państwa pytania znajdziecie odpowiedź w dniu 12.12 2023r. o godz. 16.30  w SP1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej na spotkaniu organizacyjnym  na którym będzie właściciel biura. Serdecznie zapraszamy  na spotkanie!

      Agnieszka Mikołajek-Kraus