SzPZ

CO UCZEŃ JE?

  • Wysłane przez webmaster w czw., 01/12/2016 - 10:13

To tytuł projektu w ramach, którego uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 uczestniczyli w dniu 25 listopada br. w warsztatach sensoryczno-etnograficzno- kulinarnych.

Nie pal przy mnie, proszę!

  • Wysłane przez webmaster w śr., 13/05/2015 - 12:22

Pod tym hasłem odbyły się zajęcia w klasie II „a” i III „b” Szkoły Podstawowej w naszym  Zespole Szkół.

Nauczycielka Gimnazjum p. Alicja Stopka wraz z dwiema uczennicami klasy IB G: Kamilą Matysek i Klaudią Leśniak zaangażowały się w realizację projektu o zdrowym stylu życia.

Zakątek zdrowej żywności

  • Wysłane przez webmaster w czw., 09/04/2015 - 13:21

Program edukacyjny „Żyj smacznie i zdrowo” to program, którego główną misją jest przekazanie młodzieży zasad prawidłowego  i smacznego odżywiania, zachęcenie ich do podejmowania pierwszych prób gotowania oraz do wspólnego, rodzinnego spożywania posiłków.

Dokarmianie ptaków zimą

  • Wysłane przez webmaster w pon., 02/03/2015 - 12:33

"Robi się zimno - pomóżmy ptakom" - z takim hasłem na początku stycznia wystąpili uczniowie klasy Vb, Va i IVa. Dokarmianie ptaków zimą to jednak odpowiedzialna sprawa. Zanim więc uczniowie podjęli się tego trudnego zadania, pojawiła się potrzeba, by dowiedzieć się czegoś więcej o dożywianiu naszych skrzydlatych przyjaciół.

Wyniki zbiórki makulatury

  • Wysłane przez webmaster w czw., 29/01/2015 - 12:44

Na przełomie grudnia i stycznia członkowie spółdzielni uczniowskich Kapselek i Grosik oraz Szkolnego Klubu Wolontariusza przeprowadzili zbiórkę makulatury, w trakcie której zebrano 790 kg tego surowca. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży makulatury zostaną przeznaczona na wsparcie chorej Lenki.

Odblaski - rzecz święta

  • Wysłane przez webmaster w śr., 28/01/2015 - 12:52

W ramach konkursu organizowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w Warszawie, uczniowie kl. II b i IIIa gimnazjum nagrali krótki film promujący noszenie odblasków na drogach. Film został zrealizowany w grudniu 2014 r. i wysłany do Warszawy.

Strony