Sprawdzian

WYNIKI SPRAWDZIANU KLAS SZÓSTYCH

 • Wysłane przez webmaster w wt., 24/05/2016 - 10:52

Drogi szóstoklasisto! Dostępne są już szczegółowe wyniki sprawdzianu po klasie szóstej. Aby móc obejrzeć swoje wyniki, będziesz potrzebował osobisty numer pesel oraz specjalne hasło do logowania. Hasło wraz z numerem pesel otrzymasz od swojego wychowawcy.

Informacje o wynikach dostępne są na specjalnej stronie internetowej OKE w Krakowie. Kliknij tutaj, aby przejść do tej strony.

EGZAMIN GIMNAZJALNY

 • Wysłane przez webmaster w czw., 14/04/2016 - 22:30

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II informuje, że egzamin gimnazjalny uczniów klas trzecich odbędzie się w dniach od 18 - 20 kwietnia 2016 r. o godz. 9.00. W związku z tym uczniowie klas III przychodzą w tych do szkoły na godz. 8.00. ( PRZYPOMINAMY! Jedyne obowiązkowe przybory to: długopis lub pióro z czarnym tuszem (atramentem), a na egzaminie z matematyki dodatkowo linijka.)

Ponadto informujemy, że:

 • zajęcia dzieci z oddziałów przedszkolnych odbywać się będą w tym dniu bez zmian,
 • uczniowie wszystkich klas I i II gimnazjalnych mają w tych dniach wolne od zajęć edukacyjnych,
 • uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 mają dzień wolny od zajęć edukacyjnych tylko w dniu 20 kwietnia br.
 • świetlica i biblioteka są w tym dniu czynne bez zmian.

Uczniowie, którzy zamierzają w tych dniach skorzystać ze stołówki szkolnej, są zobowiązani zgłosić chęć skorzystania z obiadu co najmniej dzień wcześniej.

Drogie Szóstoklasistki, Drodzy Szóstoklasiści!

 • Wysłane przez webmaster w czw., 26/03/2015 - 17:56

Drogie Szóstoklasistki, Drodzy Szóstoklasiści!
Przed nami sprawdzian szóstoklasisty. Wszyscy solidnie się do niego przygotowywaliśmy. Wy z pewnością pilnie się uczyliście, szukając odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań, starając się – przy wsparciu Rodziców – zrozumieć otaczający Was świat....więcej.

Próbne sprawdziany z OKE i Operonu

 • Wysłane przez webmaster w pon., 15/12/2014 - 20:32

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II informuje, że w dniach 17 grudnia 2014r. oraz 8 stycznia 2015r. uczniowie klas szóstych piszą kolejne próbne sprawdziany. Szóstoklasiści przychodzą do szkoły na godz. 8.00. Po zakończonym sprawdzianie uczniowie kontynuują lekcję zgodnie z planem.

Informacja o możliwych dostosowaniach warunków i form sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego

 • Wysłane przez webmaster w pon., 29/09/2014 - 12:42

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II informuje rodziców (prawnym opiekunom) uczniów o możliwych dostosowaniach warunków i form sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego oraz wykazie dokumentów na podstawie, których to dostosowanie może nastąpić.

NOWA FORMUŁA SPRAWDZIANU PO KLASIE SZÓSTEJ

 • Wysłane przez webmaster w śr., 03/09/2014 - 20:35

Sprawdzian 2015 w pigułce

 • Jest powszechny i obowiązkowy. Przystąpienie do sprawdzianu jest warunkiem ukończenia szkoły.
 • Obejmuje wiadomości i umiejętności zawarte w wymaganiach określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego w odniesieniu do trzech kluczowych przedmiotów nauczania: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego.

Strony