Matematyka

PIERWSZE MIEJSCE Z MATEMATYKI WŚRÓD SZKÓŁ NALEŻĄCYCH DO GMIN POWIATU SUSKIEGO

  • Wysłane przez webmaster w pon., 24/06/2019 - 22:59

Po analizie wyników opublikowanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Karkowie okazuje się, że suskie gimnazjum, którego organem prowadzącym jest Gmina Sucha Beskidzka osiągnęło najwyższy wynik z egzaminu gimnazjalnego z matematyki wśród wszystkich szkół należących do gmin powiatu suskiego.

IX MARATON MATEMATYCZNY

  • Wysłane przez webmaster w pon., 07/11/2016 - 11:45

Dnia 5 listopada 2016r. odbył się IX Maraton Matematyczny zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej pod patronatem Starostwa Powiatowego. W konkursie brały udział czteroosobowe drużyny ze szkół powiatu suskiego. 

Kangur Matematyczny 2014

  • Wysłane przez webmaster w pon., 19/05/2014 - 19:00

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2014 zorganizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych i Association Kangourou sans Frontieres uczniowie naszego Gimnazjum zdobyli wyróżnienie:

Konkurs „Jeden z …”

  • Wysłane przez webmaster w ndz., 02/06/2013 - 19:48

W dniu 17 kwietnia 2013 roku, w ramach miesiąca matematyki, odbyła się VI edycja turnieju matematycznego „Jeden z … - aż … siedemnastu”. W tym roku konkurs po raz pierwszy przeprowadzony był wśród uczniów klas pierwszych, do tej pory uczestnikami byli uczniowie klas trzecich gimnazjum.

Wzięli w nim udział: z klasy IA: Wojciech Bury, Grzegorz Jania, Artur Lenart, Filip Huzarski, Jakub Jurzak, Maciej Mięso, z klasy IB: Alicja Krzeszowian, Anna Leśniakiewicz, Katarzyna Pacyga, Maciej Polak, Daniel Siwiec, Barbara Wicherek, z klasy IC: Daria Bajcer, Izabela Bałos, Karol Kanciki, Natalia Mamcarz, Tomasz Wysmołek.

Strony