Jaszbereny

WSPOMNIENIA Z WAKACJI

  • Wysłane przez webmaster w czw., 07/09/2017 - 08:37

​Grupa 30 uczniów naszej szkoły szczególnie chętnie wraca wspomnieniami do minionych wakacji. Są to uczestniczy lipcowego wyjazdu na Węgry, do Jaszbereny- partnerskiego miasta Suchej Beskidzkiej.

Wyjazd do Jaszbereny

  • Wysłane przez webmaster w pt., 19/09/2014 - 10:16

W dniach od 11 do 15 września 2014 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej wraz z Panią Dyrektor Krystyną Wajdzik i z Panem Pawłem Michulec przebywali na Węgrzech w partnerskim mieście Jaszbereny. Razem z naszą szkołą w wyjeździe uczestniczyli również uczniowie ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Suchej Beskidzkiej wraz z Panią Dyrektor Renata Trybała i dwoma nauczycielami z tejże szkoły: Panią Magdaleną Mielec i Andrzejem Laskiem, delegacja z Urzędu Miasta na czele z Panem Burmistrzem Stanisławem Lichosytem, strażacy z OSP Sucha Beskidzka, sędzia Pan Tadeusz Dąbrowski oraz Panie ze Stowarzyszenia Kobiet.

Goście z Węgier

  • Wysłane przez webmaster w wt., 01/04/2014 - 13:57

W ostatnią sobotę, 29 marca 2014 r. nasza szkoła gościła przedstawicieli partnerskiego miasta Jaszbereny na Węgrzech w towarzystwie władz Suchej Beskidzkiej i dyrektorów suskich szkół.

Wizyta rozpoczęła się od szkolnej biblioteki, w której Pani Bożena Leśniakiewicz opowiedziała o zajęciach oferowanych uczniom w tym ważnym miejscu naszej szkoły. Goście mieli okazję skreślić kilka słów przy użyciu gęsiego pióra i atramentu. Przy użyciu tych dawnych przyborów piśmienniczych dokonali także wpisu do naszej Księgi pamiątkowej.

 

Comenius u Bratanków...

  • Wysłane przez webmaster w czw., 30/05/2013 - 22:52

Dnia 6 maja 2013 r. o godzinie 9.00 wyjechaliśmy z pod szkoły. Grupa wyjeżdżających liczyła 6 uczniów Gimnazjum i 3 nauczycieli. Podróż przebiegała pomyślnie. Podczas podróży zatrzymywaliśmy się kilka razy, z czego jeden postój był dłuższy. Podczas tego postoju smakowaliśmy kuchni Słowackiej. Na miejsce przybyliśmy o godzinie 17.00. Zostaliśmy odebrani przez członków rodzin osób, u których mieliśmy mieszkać. Kiedy już zadomowiliśmy się i zapoznaliśmy się z rodzinami, udaliśmy się do pizzerii. Później poszliśmy zwiedzać miasto. Na końcu udaliśmy się do swoich domów.

Z wakacyjną wizytą w ZOO na Węgrzech

  • Wysłane przez webmaster w sob., 18/09/2010 - 19:49

W dniach 15.08 - 21.08.2010r., grupa uczennic i uczniów z Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej w składzie: Front Agnieszka, Jakubiak Aleksandra, Kurek Małgorzata, Krzemień Aleksandra, Łoś Małgorzata, Łoś Agnieszka, Marszałek Marta, Olech Ilona, Piergies Piotr, Polak Justyna, Rzeźniczak Michał, Steczek Natalia, Stopka Karolina, Zemlik Barbara oraz opiekunowie: Alicja Jakubiak i Michał Pilarczyk przebywała na Międzynarodowym Obozie Zoologiczno-Botanicznym w Jaszbereny na Węgrzech.