SZLACHETNA PACZKA 2021

Szlachetna Paczka 2021

Drodzy Darczyńcy: Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy dziękujemy serdecznie 
za nieocenioną pomoc i zaangażowanie w tworzeniu tego szlachetnego dzieła. Dzięki Waszej hojności spełniliśmy wszystkie potrzeby i marzenia dotkniętego chorobą Pana Piotra. Relacja wolontariusza z dostarczenia paczki potwierdza, że warto być dobrym. 

„Pan Piotr był bardzo szczęśliwy z otrzymanej pomocy. Na widok kierowcy z węglem wpadł wręcz w euforię. Kiedy wnosiliśmy mu węgiel do szopy nie mógł się doczekać, aż go wypróbuje. Następnego dnia, kiedy pojechaliśmy do niego z paczką, nie mógł nachwalić się, jak świetnie węgiel grzeje i że jest bardzo za niego wdzięczny, bo teraz nie musi się już martwić o opał na zimę. Pan Piotr nie mógł uwierzyć w ilość paczek, nie wierzył, że to wszystko jest dla niego. Przy rozpakowywaniu paczek cieszył się ze wszystkiego i cały czas dziękował za okazaną pomoc i zapewniał o modlitwie za darczyńcę każdego dnia. Kurtki i buty zimowe przymierzył od razu, jak tylko znalazł je w paczkach. Cieszył się, że będzie miał porządne zimowe ubrania do kościoła. Widząc jak wnosimy do domu pralkę, cieszył się, że już nie będzie musiał prać ręcznie ubrań, a zapas środków piorących starczy mu na ponad rok. Podczas kiedy pan Piotr rozpakowywał paczki, zauważyłem czerwony worek na prezenty, więc odciągnąłem jego uwagę na chwilę i schowałem    w nim szybko kijki, rękawiczki i kartkę z życzeniami . Na koniec kiedy już wszystkie paczki były rozpakowane, podszedłem do niego z workiem i powiedziałem, że w worku ma specjalnie przygotowane prezenty. Był przeszczęśliwy kiedy wręczałem mu kijki do chodzenia, stwierdził, że teraz nie będzie się bał spacerować zimą. Pan Piotr był tak szczęśliwy z otrzymanej paczki, że stwierdził, że nie zapomni tego wydarzenia do końca życia.

Słowo od Obdarowanego
Pan Piotr bardzo dziękuje za okazaną pomoc. Obiecuje, że będzie się ciągle modlił za wszystkich którzy przygotowali dla niego paczkę, szczególnie podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, w których życzy Państwu wszystkiego najlepszego!

Słowo od Wolontariusza
Dziękuję z całego serca za wsparcie okazane panu Piotrowi. Widać ile serca i zaangażowania było włożone w przygotowanie każdej paczki. Bardzo się cieszyłem widząc szczerą radość na twarzy pana Piotra. Paczka ta na pewno pozostanie w mojej pamięci, bo pierwszy raz odkąd jestem wolontariuszem, ktoś był tak szczęśliwy z otrzymanej pomocy, że aż zapisał sobie ten dzień w kalendarzu. Dziękuję jeszcze raz za współpracę i okazaną pomoc panu Piotrowi wszystkim zaangażowanym w tworzenie paczki. Życzę wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w nowym 2022 roku!”