OSIĄGNIECIA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W PRZEDMIOTOWYCH KONKURSACH W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

  • Wysłane przez WebAdmin2 w pt., 25/02/2022 - 10:29

Osiągniecia uczniów naszej szkoły w przedmiotowych konkursach
 w I półroczu  roku szkolnego 2021/2022

Edukacja wczesnoszkolna
III m.  Talaga Karol  kl.1a - w XIII Otwartym Turnieju Szachowym Ziemi Suskiej - kategoria juniorów do lat 12 
I m. Mrowiec Filip  kl.1a - w Drużynowych Zawodach MKS Babia Góra w Turnieju Piłki Nożnej Lolek CUP
II m. Fidelus Karol kl.2a - w Drużynowych Zawodach MKS Babia Góra w Turnieju Piłki Nożnej Lolek CUP
I m. Maćko Adam kl.2a - Mikołajkowy Turniej w piłce nożnej - 100lecie Babiej Góry
III m. Stradomska Aleksandra kl.2a- W slalomie gigancie w zawodach narciarskich Husky w Zakopanem
I m.  Stec Hubert  kl.2b - Turniej Tenis 10 w Krakowie
II m. Stec Hubert  kl.2b  - w Turnieju o Puchar MOSiR Katowice i Młodej GieKSy T10
III m. . Stec Hubert  kl.2b   - w Turnieju o Grand Prix Chrzanowa Tenis 10
I m.  Stec Hubert  kl.2b    - w VI Mistrzostwach Suchej B. w Short Tracku
III m. Stec Julia kl.2b - w otwartych mistrzostwach Słowacji w Rolkarstwie alpejskim - Inline Alpine

I m. Stec Julia kl.2b  - w slalomie gigancie w Mistrzostwach Polski w Rolkarstwie alpejskim
I m. Stec Julia kl.2b   - w slalomie w Mistrzostwach Polski w Rolkarstwie alpejskim
I m. Stec Julia kl.2b    - w kombinacji w Mistrzostwach Polski w Rolkarstwie alpejskim
Stec Julia kl.2b -   Trzykrotne zwycięstwo w turniejach PZT w Krakowie, Zabrzu, Grodzisku Mazowieckim
II m.  Stec Julia kl.2b    - w turnieju PZT w Krakowie i Bielsku Białej
III m. Stec Julia kl.2b     -  w turnieju PZT w Pszczynie oraz Warszawie
I m. Sumera Kamil kl.3a - w Turnieju Piłki Nożnej w Nowym Targu
I m. Sumera Kamil kl.3a -“Razem gramy, razem poznajemy historię” – Turniej Piłki Nożnej Rocznik 2012 Kraków
Sumera Kamil kl.3a -ABC Sportu CUP 2021 – Zabrze 
Sumera Kamil kl.3a -Tyniec CUP 2021
 Sumera Kamil kl.3a - Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej chłopców, UKS Jedynka, Krzeszowice 2021
Sumera Kamil kl.3a -Turniej Piłkarski Gmina Wilkowice
I m.  Mędrala Kacper kl.3a – w Szkolnym Konkursie Miniatur
III m. Brożena Nadia kl.3a - w Szkolnym Konkursie Miniatur
 Mrowiec Lena kl.3a  - Mistrzostwa Województwa małopolskiego w kat. U12 w biegu na 60   
Kubatko Kateryna kl.3b - Nagroda Starosty powiatu suskiego za dotychczasowe osiągnięcia sportowe w akrobatyce sportowej
III m. Piwowar Nadia kl.3c - w V Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Andrychowa
II m. Nelle Julia  kl.3c - w VI Mistrzostwach Suchej B. w Short Tracku

Język Polski
Małopolski Konkurs Języka Polskiego 
 - etap rejonowy: Karolina Smolik VIIIa, Julia Wajdzik VIIIa, Wiktoria Waryło VIIIc 
- etap wojewódzki: Karolina Smolik VIIIa

Powiatowy konkurs  recytatorski " W cieniu jodeł i świerków"
- Gabriela Janik VIIIa, Maja Kołodziejczyk VIIIc

Język Angielski
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego. 
W etapie rejonowym wzięły udział Emilia Łoboz kl. 8c i Daria Wójciga 8b. 
Biologa
 W etapu rejonowym wziął udział  Michał Dyduch z kl. 8a 
Geografia
 W etapu rejonowym  wzięła udział Wiktoria Waryło z kl. 8c 
Matematyka
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się Konrad Mosór z kl. 8b, Daria Wójciga z kl. 8b

Muzyka
III miejsce  Wiktoria Janoszek kl.5b - w powiecie suskim  w Konkursie : ”To Polska moja Ojczyzna”
Wiktoria również brała udział i reprezentowała naszą szkołę w koncercie finałowym 11. XI.2021r. w CKiF w Suchej Beskidzkiej.
Religia
II-miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o św. Papieżu Janie Pawle II w Krzeszowie pod hasłem :Powołani do świętości  zdobyli uczniowie reprezentujący szkołę: Alicja Łoboda 7b, Joanna Żurek 7b, Marcin Stec 7b.
Konkurs Biblijny " Z Dobrą Nowiną Przez Życie " z Ewangelii wg św. Mateusza
Do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica z kl. 6b Amelia Baca i uczennica
 z kl. 8c Emilia Łoboz.
Do etapu wojewódzkiego  zakwalifikowała się Emilia Łoboz kl.8c
Plastyka

Szkolny konkurs " Na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową"

I m – Maria Czaicka kl.4a
I m- Kacper Wątroba kl.4a
II m – Aleksandra Tokarz kl.4b
II m- Laura Stasik kl.7a
II m – Michał Bober kl.7a
III m –Zuzia Lazar kl.4a
III m- Adrian Kapusta kl. 6a
III m- Alicja Łoboda kl.7b

Wyróżnienie:
Liliana Peter kl.4a
Antoni Lazar kl.4a
Hanna Gądek kl.4a
Marianna Kharuk kl.4a
Jan Stradomski kl.5a
Kacper Porębski kl.6a

Historia
 Do etapu wojewódzkiego  Małopolskiego Konkursu z Historii zakwalifikował się Bartłomiej Haleński 

Wychowanie Fizyczne
Sukcesy uczniów ( w tym roku niestety tylko odbyły się zawody w piłkę nożną i w koszykówkę 3x3)

KOSZYKÓWKA 3x3

Piłka koszykowa 3x3 ID dziewczęta I miejsce powiat,I miejsce rejon, II miejsce województwo
Piłka koszykowa 3x3 ID chłopcy I miejsce powiat,I miejsce rejon, II miejsce województwo

PIŁKA NOŻNA

Piłka nożna halowa ID chłopców I miejsce powiat,III miejsce rejon
Piłka nożna halowa ID dziewcząt I miejsce powiat
Piłka nożna halowa IMS chłopców II miejsce powiat

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!