JASEŁKA SZKOLNE

Jasełka szkolne:” Bóg się nam narodził”.

          Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, mili, serdeczni i zapominają o wszystkich sporach. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie z tej okazji przedstawienia związanego z narodzeniem Jezusa, które od lat przygotowują uczniowie  naszej szkoły.
W tym roku szkolnym Jasełka zostały wystawione przed  Objawieniem Pańskim, powszechnie  zwanym Świętem Trzech Króli w dniu  5 stycznia 2023 roku.
Tegoroczne Jasełka  wystawili    uczniowie kl. Va pod kierunkiem pani Alicji Matusik.Nasi mali artyści przybliżyli nam piękną historię Bożego Narodzenia. W trakcie przedstawienia słowo mówione było przeplatane pięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu uczniów przygotowanych przez panią Małgorzatę Kubieniec.
          Po  występie  uczniów głos zabrała pani dyrektor Danuta Pindel-Nowak i złożyła całej społeczności szkolnej życzenia oraz wręczyła dyplomy uczniom biorącym udział w konkursie plastycznym „Na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową” zorganizowanym przez nauczyciela plastyki Alicję Matusik oraz dyplomy i nagrody uczniom biorącym udział w konkursie na „Najładniejszy Stroik Świąteczny” zorganizowany przez Samorząd Szkolny.