Styczeń 2023

DRODZY KOLEDZY I KOLEŻANKI!

  • Wysłane przez WebAdmin2 w czw., 19/01/2023 - 09:57

Drodzy Koledzy i Koleżanki!
Przed nami kolejna akcja z Waszym udziałem. Wiemy, że pomaganie macie we krwi, dlatego zwracamy się do Was, by otworzyć serce dla maleńkiej Zosi, która cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Wszyscy możemy jej pomóc, oddając pluszaki i gry, które znajdują się w Waszych domach. 
Zbiórka w naszej szkole będzie trwać od 17.01.2023r. do ferii zimowych (27.01.2023r.). Wszystkie zebrane zabawki zostaną przekazane na kiermasz i sprzedane przez siepomaga. 
Zosia potrzebuje 10 mln złotych, by mogla normalnie żyć i się rozwijać. 

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

  • Wysłane przez WebAdmin2 w wt., 24/01/2023 - 20:44

Dziś, tzn. 17 stycznia, do naszej szkoły przyszedł pan Policjant, który wyjaśnił nam jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Wytłumaczył nam zasady bezpiecznego kuligu oraz dlaczego nie powinno się wchodzić na taflę zamarzniętego lodu na stawie, albo na rzece. Wszystkie te uwagi pomogą nam bezpiecznie i miło wypocząć podczas ferii oraz cieszyć się śniegiem, mrozem i czasem wolnym.

Emilka Trojanowska z kl. 3a

KONKURS "NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ"

Konkurs „Na najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową” został rozstrzygnięty!
        W dniu 16.12.2022r.  rozstrzygnięto  konkurs  szkolny  „Na Kartkę Bożonarodzeniową”. Konkurs został zorganizowany przez nauczyciela plastyki p. Alicję Matusik. Skierowany  był do uczniów naszej szkoły dla klas IV-VII. Jego celem było rozwijanie talentów artystycznych dzieci oraz  podtrzymywanie i pielęgnacje tradycji bożonarodzeniowych. Zwycięzcy konkursu oraz osoby wyróżnione w dniu 05.01.2023r. podczas Jasełek szkolnych otrzymali dyplomy, które wręczyła im Pani Dyrektor Danuta Pindel- Nowak.