Marzec 2022

DZIĘKUJEMY

  • Wysłane przez WebAdmin2 w czw., 10/03/2022 - 07:37

W ubiegłym tygodniu społeczność naszej szkoły brała udział w zbiórce produktów spożywczych oraz środków higienicznych, opatrunków, koców i innych  potrzebnych rzeczy dla poszkodowanych mieszkańców Ukrainy.  W wyniku akcji przeprowadzonej przez Szkolny Klub Wolontariusza, dzięki ofiarności  rodziców, nauczycieli,  dzieci i wszyskich osób dobrej woli udało się zebrać 39 pudeł produktów. 8 z nich już zostało przekazanych uchodźcom z Ukrainy, którzy przybyli do miasta.

KIERMASZ CHARYTATYWNY

  • Wysłane przez WebAdmin2 w czw., 10/03/2022 - 07:39

8 marca w naszej szkole odbył się kiermasz charytatywny słodkości, z których zysk zostanie przeznaczony na rzecz pogrążonej w wojnie Ukrainie. Do akcji włączyli się nie tylko sami wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza, ale i rodzice uczniów, dzieci klas I -III. Wszystkim osobom tak chętnie włączającym się w akcje pomocowe dla potrzebujących z całego serca dziękujemy.

AKCJA "WYJĄTKOWA SKARPETA"

  • Wysłane przez WebAdmin2 w pt., 18/03/2022 - 09:24

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej biorą udział w akcji bicia rekordu w najdłuższym sznurku „wyjątkowych skarpetek”, której organizatorem jest Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Juszczynie. 

Dzieci z Ukrainy mogą kontynuować edukację w suskich szkołach podstawowych

  • Wysłane przez WebAdmin2 w sob., 19/03/2022 - 23:46

Wśród uchodźców z objętej wojną Ukrainy, którzy zostali przyjęci w naszym mieście przez mieszkańców, ale także podmioty gospodarcze są dzieci. Aby pomóc im zapomnieć o koszmarze jakiego doświadczyły i przystosować do nowych warunków samorząd Suchej Beskidzkiej zorganizował dla nich zajęcia opiekuńczo-wychowawcze  w Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej.

PODSUMOWANIE MIESIĄCA PROMOCJI JĘZYKÓW OBCYCH 2022

  • Wysłane przez WebAdmin2 w śr., 30/03/2022 - 21:17

PODSUMOWANIE MIESIĄCA PROMOCJI JĘZYKÓW OBCYCH 2022

W ramach miesiąca promocji języków obcych uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych w różnych konkursach przygotowanych przez nauczycieli.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zaciętą rywalizację  a zwycięzcom  gratulujemy wygranej. Poniżej prezentujemy relacje z przeprowadzonych działań w tej dziedzinie edukacji.