Marzec 2020

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

  • Wysłane przez webmaster w śr., 11/03/2020 - 12:50

Zgodnie z § 18 rozporządzenia z dnia 31 grudnia 2002 roku Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach oraz na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej, Dyrektor szkoły zawiesza od poniedziałku 16 marca, na okres dwóch tygodni, wszystkie zajęcia szkolne.

INSTRUKCJA LOGOWANIA SIĘ DO DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

  • Wysłane przez webmaster w czw., 12/03/2020 - 10:16

​Informujemy, że bezpłatny dostęp do pełnej wersji dziennika elektronicznego Librus możliwy jest jedynie z użyciem wersji desktopowej tzn. należy logować się do dziennika przez komputer stacjonarny lub laptop.

W wersji desktopowej mamy darmowy dostęp do wszystkich funkcjanalności dziennia tj. zadania domowe, terminarz, wiadomości, oceny, frekwencja itp.

BĄDŹMY ODPOWIEDZIALNI

  • Wysłane przez webmaster w pt., 13/03/2020 - 14:37

Informujemy, że Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Suchej Beskidzkiej otrzymuje sygnały o wykorzystywaniu czasu wolnego od zajęć na spotkania towarzyskie dzieci i młodzieży (zabawy na placach zabaw, wędrówki w grupach po osiedlach, po lokalach i sklepach, zakupy) w których niestety biorą udział również rodzice umawiając się nawzajem. 

Strony