Kwiecień 2016

EGZAMIN GIMNAZJALNY

  • Wysłane przez webmaster w czw., 14/04/2016 - 22:30

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II informuje, że egzamin gimnazjalny uczniów klas trzecich odbędzie się w dniach od 18 - 20 kwietnia 2016 r. o godz. 9.00. W związku z tym uczniowie klas III przychodzą w tych do szkoły na godz. 8.00. ( PRZYPOMINAMY! Jedyne obowiązkowe przybory to: długopis lub pióro z czarnym tuszem (atramentem), a na egzaminie z matematyki dodatkowo linijka.)

Ponadto informujemy, że:

  • zajęcia dzieci z oddziałów przedszkolnych odbywać się będą w tym dniu bez zmian,
  • uczniowie wszystkich klas I i II gimnazjalnych mają w tych dniach wolne od zajęć edukacyjnych,
  • uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 mają dzień wolny od zajęć edukacyjnych tylko w dniu 20 kwietnia br.
  • świetlica i biblioteka są w tym dniu czynne bez zmian.

Uczniowie, którzy zamierzają w tych dniach skorzystać ze stołówki szkolnej, są zobowiązani zgłosić chęć skorzystania z obiadu co najmniej dzień wcześniej.

ODDAJ GŁOS!!!

  • Wysłane przez webmaster w sob., 02/04/2016 - 19:12

Miło nam poinformować, że UKS „Jasień” jako jeden z trzech stowarzyszeń został nominowany do „ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ ZIEM GÓRSKICH”. 

Jest to jednocześnie jedna nominacja z naszego powiatu.

Przed Nami ostatni etap … Głosowanie … prosimy o Państwa głosy. Głos można oddać na stronie  http://www.alfa.pgit.pl/index.php/glosowanie/17-opzg2016  oczywiście wybierając Uczniowski Klub Sportowy „Jasień” Sucha Beskidzka.

Dziękujemy!!!

POWIATOWY KONKURS ARTYSTYCZNY

  • Wysłane przez webmaster w czw., 07/04/2016 - 18:13

Powiatowy Konkurs Artystyczny „Czytanie Szymborskiej na różne sposoby - edycja VI” za nami…. W piątek, 1 kwietnia 2016r., odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie szósta już edycja powiatowego konkursu artystycznego „ Czytania Poezji na Różne Sposoby.

Strony