Czerwiec 2015

Leonardo 2015

  • Wysłane przez webmaster w pon., 01/06/2015 - 12:44

W dniu 22 maj odbył się w naszej szkole etap gminny konkursu wiedzy ogólnej „LEONARDO 2015”. Wzięło w nim udział 13 uczniów, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami z etapu szkolnego. Spośród nich trzech najlepszych to: Daniel Siwiec, Artur Lenart, Karol Kanicki.

Finał Główny już 3 czerwca w Zubrohlavie na Słowacji. Gminę Sucha Beskidzka reprezentować będą: Daniel Siwiec, Karol Kanicki i Tymoteusz Lenart.

POMOC DLA BASI

  • Wysłane przez webmaster w wt., 09/06/2015 - 16:31

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się do akcji organizowanej na terenie szkoły. Jej celem była pomoc dla Barbary Sumery. Dzięki zaangażowaniu tak wielu rodziców, uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi zebrano kwotę 3500zł, która została przekazana najbliższej rodzinie. Ojciec Basi w imieniu swoim oraz córki przekazał podziękowania dla wszystkich darczyńców.

Wycieczka edukacyjna do Hiszpanii

  • Wysłane przez webmaster w wt., 09/06/2015 - 16:43

Wielodniowa wycieczka edukacyjna do Hiszpanii (16.05. – 26.05.2015r.) widziana i opisana przez uczestników w formie piosenki, która wygrała konkurs, zorganizowany przez nauczycieli w ostatni wieczór pobytu w Calelli:

Hiszpański wehikuł czasu

Ref. Cztery razy chociaż w roku

do Hiszpanii wybierz się.

"Ola!", "gracias" i "adios" -

z ludźmi porozumiesz się...więcej.

Zapraszamy do galerii.

 

Matematyczne wyzwania

  • Wysłane przez webmaster w ndz., 07/06/2015 - 10:51

W dniu 22 maja 2015 w Zespole Szkół im Jana Pawła II odbył się międzyszkolny konkurs matematyczny dla klas szóstych "Matematyczne wyzwania". Wzięło w im udział 24 uczniów, którzy przez 60 minut w dwuosobowych zespołach zmagali się z zadaniami - problemami matematycznymi z zakresu procentów, brył przestrzennych i liczb wymiernych.

Najlepsze w rozgrywkach okazały się zespoły:

„Jak działają i jaki wpływ na nasze życie mają telefony komórkowe?”

  • Wysłane przez webmaster w pt., 05/06/2015 - 13:00

„Jak działają i jaki wpływ na nasze życie mają telefony komórkowe?” – na takie pytanie próbowali odpowiedzieć uczniowie: Artur Lenart, Bartłomiej Trzop, Jakub Gołuszka, Dominik Siwek i Krystian Szwed realizując projekt z fizyki pod kierunkiem pani Magdaleny Świerkosz o takim samym tytule.

Konkurs „Spółdzielnie Uczniowskie Szkołą Przedsiębiorczości”

  • Wysłane przez webmaster w wt., 02/06/2015 - 13:09

„Spółdzielnie Uczniowskie Szkołą Przedsiębiorczości” – pod takim tytułem ogłoszono powiatowy konkurs plastyczny w trakcie grudniowego spotkania opiekunów Spółdzielni Uczniowskich. Temat konkursu – niełatwy. Do opiekunek naszych Spółdzielni wpłynęło niewiele prac, jednak dwie spośród nich okazały się najlepsze.

Wyróżnienie w VI Małopolskim Konkursie Origami dla gimnazjalistów „W krainie Papieru”

  • Wysłane przez webmaster w śr., 10/06/2015 - 20:18

W dniu 2 czerwca miało miejsce rozstrzygnięcie VI Małopolskiego Konkursu Origami dla gimnazjalistów „W krainie Papieru”. Tematem tej edycji były kwity. Nasza uczennica Natalia Kurek z kl. IIIA wykonała różę Riccarda Foschi – model bardzo trudny, za który otrzymała wyróżnienie.

Strony