Marzec 2015

Dokarmianie ptaków zimą

  • Wysłane przez webmaster w pon., 02/03/2015 - 12:33

"Robi się zimno - pomóżmy ptakom" - z takim hasłem na początku stycznia wystąpili uczniowie klasy Vb, Va i IVa. Dokarmianie ptaków zimą to jednak odpowiedzialna sprawa. Zanim więc uczniowie podjęli się tego trudnego zadania, pojawiła się potrzeba, by dowiedzieć się czegoś więcej o dożywianiu naszych skrzydlatych przyjaciół.

Podaj łapę…

  • Wysłane przez webmaster w pon., 02/03/2015 - 12:45

W naszej szkole już od czterech lat działa ,,Klub Przyjaciół Zwierząt” do którego obecnie należą uczennice z klas Va i VIa. W miesiącach X i XI 2014 roku uczennice przeprowadziły zbiórkę pieniędzy ze sprzedaży kartek oraz własnoręcznie wykonanych z muliny, żyłek i modeliny biżuterii.

Kolejna „sztuka” za nami! Teatr Internetowy w naszej szkole!

  • Wysłane przez webmaster w pon., 02/03/2015 - 12:55

Dwudziestego ósmego stycznia w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim odbył się spektakl pt. "Królowa śniegu". Dzięki inicjatywie TVP uczniowie z całego kraju (jak i naszej szkoły) mogą oglądać zaplanowane wcześniej sztuki w Internecie! Tym razem w wydarzeniu uczestniczyły klasy IVa i IVb.

Zajęcia origami

  • Wysłane przez webmaster w śr., 04/03/2015 - 20:56

W czasie ferii, w naszej szkole, odbyły się zajęcia origami. Choć uczestników nie było za dużo, to praca wykonana dała im wiele satysfakcji, powstały przepiękne kwiaty.

Pingpongowa rodzinna środa

  • Wysłane przez webmaster w śr., 04/03/2015 - 21:05

W środę 25 lutego w Zespole Szkół odbył się II Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego. Celem Turnieju było:

· Zachęcenie do rodzinnego uprawiania sportu.

· Promowanie różnych form aktywności fizycznej.

· Popularyzacja tenisa stołowego.

Strony