Rekrutacja

FESTIWAL ZAWODÓW W MAŁOPOLSCE

  • Wysłane przez webmaster w pon., 31/03/2014 - 20:06

Dnia 21 marca 2014r. grupa 44 uczniów z klas III gimnazjum uczestniczyła w Festiwalu Zawodów w Krakowie. Organizatorem wyjazdu był pedagog szkolny - Lucyna Stec, a dodatkową opiekę nad uczniami sprawowały Panie Bożena Leśniakiewicz oraz Jadwiga Juszkiewicz-Kij.

Oferta kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat suski - rok szkolny 2014/2015

  • Wysłane przez webmaster w pt., 28/03/2014 - 17:00

Informujemy uczniów klas III gimnazjum oraz ich rodziców, że organizowane są tzw. dni otwarte szkół z terenu Suchej Beskidzkiej i najbliższej okolicy. Dyrektorzy szkół średnich z powagą podchodzą do wyboru kolejnego etapu kształcenia i proponują, by najpierw przyjść i zobaczyć szkołę, zapoznać się z jej ofertą, a dopiero potem wybrać. Udostępniamy również informator z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych.

Już teraz życzymy naszym uczniom przemyślanych i trafnych wyborów szkół ponadgimnazjalnych!

PRZYGOTOWANIE SZKOŁY NA PRZYJECIE DZIECI SZEŚCIOLETNICH

  • Wysłane przez webmaster w pt., 14/03/2014 - 13:39

Przyjęcie sześciolatków w poczet uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 jest jednym z najważniejszych zadań wyznaczonych naszemu środowisku szkolnemu. Nasza szkoła jest w pełni przygotowana na przyjęcie najmłodszych dzieci do szkoły, co osiągnęliśmy poprzez starania Burmistrza Miasta, Rady Rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Strony