Matematyka

SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR 2017

  • Wysłane przez webmaster w pt., 16/06/2017 - 18:40

Uczniowie Miłosz Smyrak kl.IC ( op. Grzegorz Wronka) oraz Dominik Salabura kl. IIIA (op. Dariusz Ryczko) zdobyli wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2017 zorganizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych i Association Kangourou sans Frontieres.

Gratulujemy!

IX MARATON MATEMATYCZNY

  • Wysłane przez webmaster w pon., 07/11/2016 - 11:45

Dnia 5 listopada 2016r. odbył się IX Maraton Matematyczny zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej pod patronatem Starostwa Powiatowego. W konkursie brały udział czteroosobowe drużyny ze szkół powiatu suskiego. 

Kangur Matematyczny 2014

  • Wysłane przez webmaster w pon., 19/05/2014 - 19:00

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2014 zorganizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych i Association Kangourou sans Frontieres uczniowie naszego Gimnazjum zdobyli wyróżnienie:

Konkurs „Jeden z …”

  • Wysłane przez webmaster w ndz., 02/06/2013 - 19:48

W dniu 17 kwietnia 2013 roku, w ramach miesiąca matematyki, odbyła się VI edycja turnieju matematycznego „Jeden z … - aż … siedemnastu”. W tym roku konkurs po raz pierwszy przeprowadzony był wśród uczniów klas pierwszych, do tej pory uczestnikami byli uczniowie klas trzecich gimnazjum.

Wzięli w nim udział: z klasy IA: Wojciech Bury, Grzegorz Jania, Artur Lenart, Filip Huzarski, Jakub Jurzak, Maciej Mięso, z klasy IB: Alicja Krzeszowian, Anna Leśniakiewicz, Katarzyna Pacyga, Maciej Polak, Daniel Siwiec, Barbara Wicherek, z klasy IC: Daria Bajcer, Izabela Bałos, Karol Kanciki, Natalia Mamcarz, Tomasz Wysmołek.

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum z matematyki 2011/12

  • Wysłane przez webmaster w czw., 21/06/2012 - 09:41

1) Krzysztof Kurek kl. IIIC - tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego (opiekun naukowy: Magdalena Świerkosz),

2) Maksymilian Wąsek kl. IIIB - tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego (opiekun naukowy: Dariusz  Ryczko),

3) Wiktoria Czekaj kl. IIIC -II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjum (samodzielne przygotowanie do konkursu),

4) Michał Szczybura kl. IID - 18 miejsce w kraju w matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży ,,Matematyka Innego Wymiaru’’ (opiekun naukowy Dariusz Ryczko),