ŻEGNAJ SZKOŁO...

W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej pożegnano rok szkolny 2014/15. Podczas uroczystych akademii uczniowie odbierali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody książkowe i medale za osiągnięcia sportowe.

NA SPORTOWO I TURYSTYCZNIE!!!

Najmłodsza grupa wiekowa zakończyła naukę na sportowo. Dnia 24 czerwca wychowawczynie zorganizowały OLIMPIADĘ SPORTOWĄ dla uczniów klas I-III. Do pomocy w zmaganiach sportowych dzieci zachęciły swoich rodziców, dziadków, którzy bardzo chętnie przyjęli zaproszenie.

Kolejne spotkanie Edukacyjnego Klubu Dyskusyjnego

17 czerwca po raz kolejny odbyło się zebranie Edukacyjnego Klubu Dyskusyjnego. Tym razem ponaddwudziestoosobowa grupa uczniów z klas I-III gimnazjum naszego Zespołu Szkół razem z panią pedagog, pod kierunkiem moderatora - Barbary Wrony zebrała się w sali 113 i prowadziła rozmowę  na temat przyjaźni we współczesnym świecie oraz tego, jaki ten współczesny świat jest. Inspiracją do dyskusji były powieści Rafała Kosika pt. "Felix, Net i Nika" oraz "Teoretycznie Możliwa Katastrofa".

WIELKI QUIZ Z HISTORII POLSKI

16 czerwca miał miejsce Wielki Quiz z Historii Polski . Wzięło w nim udział 9 uczniów gimnazjum naszego Zespołu Szkół - miłośników, pasjonatów historii.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania wśród młodzieży historią ojczyzny od czasów średniowiecza po współczesność, uwrażliwienie na losy Polski i Polaków na przestrzeni dziejów oraz poznanie historii Polski i budowanie postawy patrioty - wrażliwego na losy kraju.

XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski

W dnu 11.06.2015r. odbył się w Trzebini XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla młodzieży gimnazjalnej, którego celem są: edukacja artystyczna w zakresie kultury żywego słowa, przygotowanie młodzieży do udziału w kulturze, kształcenie literackie i językowe, promowanie kultury języka; czystej i poprawnej mowy polskiej oraz rozwijanie kompetencji językowych i uzdolnień teatralnych młodzieży...więcej.

Osiągnięcia uczniów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2015

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2015 zorganizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych i Association Kangourou sans Frontieres uczniowie Gimnazjum w Zespole Szkół zdobyli wyróżnienia...

Strony