ZIELONA FLAGA

W ramach projektu "Zielona Flaga" uczniowie kl. I c gimnazjum wykonali plakaty zachęcające do życia w zgodzie z naturą. Zwrócili uwagę szczególnie na dwa aspekty...

Z wizytą w szkolnej bibliotece

Po raz kolejny  biblioteka gościła członków klubu seniora oraz dzieci z miejskiej świetlicy profilaktycznej. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów DNI BIBLIOTEKI , które tradycyjnie maję miejsce w lutym. Zadaniem seniorów było namalowanie plakatu reklamującego książkę i czytelnictwo raz ułożenie hasła które przyciągałoby potencjalnego czytelnika i zachęciłoby do czytanie książek.

WIELOLETNIE SUKCESY W KONKURSACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ KURATORIUM OŚWIATY

Najzdolniejsi i najbardziej pracowici uczniowie każdego roku mogą uczestniczyć w konkursach wiedzy z wybranego przez siebie przedmiotu. Chętnych zawsze jest dużo.

Każdy uczeń może wystartować w eliminacjach szkolnych. Najlepsi kwalifikują się do etapu rejonowego. W etapie tym uczestniczą uczniowie z powiatu suskiego, myślenickiego oraz wadowickiego.

Grafika i Malarstwo - Galeria Koni

Uczennice z gimnazjum Oliwia Jaros z klasy I A, Karolina Liszka z klasy IIC realizują z zajęć artystycznych projekt edukacyjny pt. ,,Grafika i Malarstwo- Galeria Koni”. Uczennice wykonały piękne prace, które zostały wyeksponowane na parterze naszej szkoły i przedstawione całej społeczności szkolnej.

Strony