Podręczniki do oddziału przedszkolnego

  • Opublikowano w śr., 19/08/2015 - 13:25

Informujemy, że w roku szkolnym 2015/16 dzieci uczęszczające do naszego Oddziału Przedszkolnego będą korzystały z pakietu  Kraina przedszkolaka. Roczne przygotowanie przedszkolne + język angielski wyd. MAC Edukacja.

Książkę (kary pracy) do j. angielskiego można kupić osobno lub w pakiecie Kraina przedszkolaka. Roczne przygotowanie przedszkolne.

 

UWAGA!

Uczniowie klas pierwszych, drugich i czwartych szkoły podstawowej oraz pierwszych gimnazjum otrzymają bezpłatne podręczniki w ramach dotacji MEN (wyjątek: religia, wychowanie do życia w rodzinie).

ŻEGNAJ SZKOŁO...

  • Opublikowano w pt., 26/06/2015 - 14:30

W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej pożegnano rok szkolny 2014/15. Podczas uroczystych akademii uczniowie odbierali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody książkowe i medale za osiągnięcia sportowe.

NA SPORTOWO I TURYSTYCZNIE!!!

  • Opublikowano w czw., 25/06/2015 - 13:45

Najmłodsza grupa wiekowa zakończyła naukę na sportowo. Dnia 24 czerwca wychowawczynie zorganizowały OLIMPIADĘ SPORTOWĄ dla uczniów klas I-III. Do pomocy w zmaganiach sportowych dzieci zachęciły swoich rodziców, dziadków, którzy bardzo chętnie przyjęli zaproszenie.

Kolejne spotkanie Edukacyjnego Klubu Dyskusyjnego

  • Opublikowano w wt., 23/06/2015 - 18:24

17 czerwca po raz kolejny odbyło się zebranie Edukacyjnego Klubu Dyskusyjnego. Tym razem ponaddwudziestoosobowa grupa uczniów z klas I-III gimnazjum naszego Zespołu Szkół razem z panią pedagog, pod kierunkiem moderatora - Barbary Wrony zebrała się w sali 113 i prowadziła rozmowę  na temat przyjaźni we współczesnym świecie oraz tego, jaki ten współczesny świat jest. Inspiracją do dyskusji były powieści Rafała Kosika pt. "Felix, Net i Nika" oraz "Teoretycznie Możliwa Katastrofa".

WIELKI QUIZ Z HISTORII POLSKI

  • Opublikowano w pon., 22/06/2015 - 17:31

16 czerwca miał miejsce Wielki Quiz z Historii Polski . Wzięło w nim udział 9 uczniów gimnazjum naszego Zespołu Szkół - miłośników, pasjonatów historii.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania wśród młodzieży historią ojczyzny od czasów średniowiecza po współczesność, uwrażliwienie na losy Polski i Polaków na przestrzeni dziejów oraz poznanie historii Polski i budowanie postawy patrioty - wrażliwego na losy kraju.

XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski

  • Opublikowano w czw., 18/06/2015 - 22:18

W dnu 11.06.2015r. odbył się w Trzebini XVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla młodzieży gimnazjalnej, którego celem są: edukacja artystyczna w zakresie kultury żywego słowa, przygotowanie młodzieży do udziału w kulturze, kształcenie literackie i językowe, promowanie kultury języka; czystej i poprawnej mowy polskiej oraz rozwijanie kompetencji językowych i uzdolnień teatralnych młodzieży...więcej.

Osiągnięcia uczniów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2015

  • Opublikowano w czw., 18/06/2015 - 22:11

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2015 zorganizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych i Association Kangourou sans Frontieres uczniowie Gimnazjum w Zespole Szkół zdobyli wyróżnienia...

Strony