Talenty Małopolski 2015

Dnia 29 kwietnia 2015r. W Babiogórskim Centrum Kultury w Zawoi młode talenty z powiatu suskiego walczyły o nominacje do wojewódzkiego przeglądu Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2015”.

Wyróżnienie w kategorii pierwsza pomoc przedmedyczna w Powiatowym Finale Turnieju BRD

Uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej w składzie: Jania Grzegorz, Jakub Jurzak, Maciej Mięso zdobyli największą ilość punktów i wyróżnienie w kategorii pierwsza pomoc przedmedyczna w Powiatowym Finale Turnieju „Bezpieczeństwo  Ruchu Drogowego” (BRD), który odbył się 15 kwietnia 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Budzowie.

1 z 9

Dnia 15. 04. 2015 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II odbył się turniej wiedzy o życiu Jana Pawła II "1 z 9". Wzięło w nim udział 9 uczniów gimnazjum - przedstawicieli klas I - III. Młodzież musiała odpowiedzieć na szereg pytań związanych z różnymi okresami życia świętego Jana Pawła II, np. czasem dziecięcym, młodzieńczym Karola Wojtyły, okresem kapłańskim oraz papieskim.

1% dla mojej szkoły

Nasza szkoła, w porozumieniu z Radą Rodziców, należy do Stowarzyszenia „Przyjazna Szkoła". Stowarzyszenie to pomaga szkołom umożliwiając przekazywanie 1% podatku na potrzeby uczniów.

Organizacja pracy szkoły w dniach 21 - 23 kwietnia 2015r.

Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej przypomina, że dniach 21-23 kwietnia 2015 r. odbędzie się egzamin gimnazjalny dla uczniów klasy III. W związku z tym te dni są dla uczniów klas I i II Gimnazjum dniami wolnym od zajęć edukacyjnych.

Uczniowie Gimnazjum, którzy w tych dniach zechcą skorzystać z obiadu, muszą to zgłosić pracownikowi stołówki najpóźniej do poniedziałku – 20.04.2015r.

Festiwal Zawodów

Jak co roku uczniowie klas III gimnazjum staną wkrótce przed ważną decyzją - Jaką szkołę średnią wybrać? Chcąc ułatwić im podjecie właściwej decyzji uczniowie maja możliwość spotkania z przedstawicielami szkół średnich, wcześniejszego poznania oferty edukacyjnej oraz wymagań rekrutacyjnych. Uczestniczyli również w warsztatach z doradcą zawodowym. Ponadto dnia 27 marca 2015r.

ZAPROSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół im.Jana Pawła II oraz pedagog szkolny, zapraszają rodziców uczniów klas III gimnazjum na spotkanie, które odbędzie się dnia 15.04.2015.

Plan spotkania: 16.00-16.30 Spotkanie rodziców z wychowawcą klasy

16.30 Spotkanie rodziców z przedstawicielami szkół średnich ZS im.W.Witosa, ZS im.W.Goetla, ZS im.M.Skłodowskiej-Curie oraz z doradcą zawodowym Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Suchej Beskidzkiej (sala 102 na I piętrze).

Zakątek zdrowej żywności

Program edukacyjny „Żyj smacznie i zdrowo” to program, którego główną misją jest przekazanie młodzieży zasad prawidłowego  i smacznego odżywiania, zachęcenie ich do podejmowania pierwszych prób gotowania oraz do wspólnego, rodzinnego spożywania posiłków.

Strony