ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2014/15

ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2014/15 w dniu 1 września  2014., tj. poniedziałek

Szkoła Podstawowa nr 1 i Oddział Przedszkolny

10.00 – Msza św. w kościele parafialnym

ok. 11.00  - (po Mszy św.) uroczysta akademia w hali sportowej

Uwaga:  Uczniowie klas I zbierają się w sali gimnastycznej, natomiast uczniowie pozostałych klas w wyznaczonych salach lekcyjnych i schodzą na halę wraz z wychowawcami. Uczniowie Oddziału Przedszkolnego zbierają się w sali 022 na parterze.

KOMUNIKAT w sprawie obiadów

Obiady dla uczniów i nauczycieli będą wydawane od 2 września br. Zgłoszenia na obiady na rok szkolny 2014/15 stołówka szkolna prowadzona przez LKS „Naroże” w Juszczynie przyjmuje do 1 września 20 14 r. do godziny 14.30 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej.

Konkursy przedmiotowe i tematyczne 2014/15

Informujemy, że na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Krakowie opublikowano terminy i regulaminy konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2014/2015.

KOMUNIKAT dla Rodziców uczniów klas I Szkoły Podstawowej nr 1

Dyrektor szkoły informuje, że szkoła wyposaży uczniów klasy I w wymagane podręczniki i materiały edukacyjne, za wyjątkiem podręcznika do religii. Elementarze będą przekazane uczniom w dniu 1 września br., natomiast pozostałe materiały edukacyjne niezwłocznie po ich dostarczeniu do szkoły przez wydawnictwo.

PODRĘCZNIKI I MATERIAŁY ĆWICZENIOWE DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH SZKOŁY PODSTAOWWEJ

Dyrektor Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej informuje, że dla uczniów klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2014/15 ustalono następujący zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych (proszę wstrzymać się z zakupem):

Aktywni na … rowerach

Uczniowie klasy IIIB aktywnie spędzają wolny czas nie tylko w ramach projektu „Zielona Flaga”. Uczniowie chętnie i licznie jeżdżą do oraz ze szkoły na rowerach. Długie -  copiątkowe wycieczki rowerowe tylko umilają im czas, przy okazji dając możliwość do bliższego poznania siebie nawzajem.  Młodzież tej klasy stworzyła Kółko Sympatyków Jazdy Rowerowej, które działa prężnie od dłuższego czasu. Młodzi ludzie, podczas tych podróży, odkrywają nowe ścieżki, szlaki rowerowe. Każdą podróż uwieczniają na setkach ciekawych fotografii.

I na Słowację ruszać czas…

Czerwiec, dnia dwudziestego, ładna pogoda, parking niedaleko Urzędu Miasta Sucha Beskidzka. Podekscytowani uczestnicy wycieczki organizowanej przez Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich czekają na autokar, który ma zawieźć ich do Namestova, miasta leżącego na Słowacji. Między innymi czekamy my, czyli finaliści konkursu wiedzy ogólnej ,,Leonardo” – Agnieszka Łoś i Mikołaj Ogarek. Po dwóch godzinach, wielu nieudanych fotografiach zrobionych telefonem komórkowym i zaznajomieniem się z kolegami dojeżdżamy na ,,Ranczo u Ediego” – hotel, w którym mieliśmy się zatrzymać.

Zbiórka zużytych baterii

W tym roku szkolnym w naszej szkole ponownie przeprowadzona została zbiórka zużytych baterii. Akcja rozpoczęła się we wrześniu. W zbiórkę najliczniej zaangażowani są uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej i ”O”, gimnazjalistów nie było dużo, ale ilość zebranych przez nich baterii wcale nie była mała.

Strony