Wakacyjne życzenia

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II życzy udanych i bezpiecznych wakacji, tak bardzo zasłużonych po trudach szkolnej codzienności.

A w nowym roku szkolnym dużo sił i zapału do podejmowania nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

PODRĘCZNIKI I MATERIAŁY ĆWICZENIOWE DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH SZKOŁY PODSTAOWWEJ

Dyrektor Zespołu Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej informuje, że dla uczniów klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2014/15 ustalono następujący zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych (proszę wstrzymać się z zakupem):

Aktywni na … rowerach

Uczniowie klasy IIIB aktywnie spędzają wolny czas nie tylko w ramach projektu „Zielona Flaga”. Uczniowie chętnie i licznie jeżdżą do oraz ze szkoły na rowerach. Długie -  copiątkowe wycieczki rowerowe tylko umilają im czas, przy okazji dając możliwość do bliższego poznania siebie nawzajem.  Młodzież tej klasy stworzyła Kółko Sympatyków Jazdy Rowerowej, które działa prężnie od dłuższego czasu. Młodzi ludzie, podczas tych podróży, odkrywają nowe ścieżki, szlaki rowerowe. Każdą podróż uwieczniają na setkach ciekawych fotografii.

I na Słowację ruszać czas…

Czerwiec, dnia dwudziestego, ładna pogoda, parking niedaleko Urzędu Miasta Sucha Beskidzka. Podekscytowani uczestnicy wycieczki organizowanej przez Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich czekają na autokar, który ma zawieźć ich do Namestova, miasta leżącego na Słowacji. Między innymi czekamy my, czyli finaliści konkursu wiedzy ogólnej ,,Leonardo” – Agnieszka Łoś i Mikołaj Ogarek. Po dwóch godzinach, wielu nieudanych fotografiach zrobionych telefonem komórkowym i zaznajomieniem się z kolegami dojeżdżamy na ,,Ranczo u Ediego” – hotel, w którym mieliśmy się zatrzymać.

Zbiórka zużytych baterii

W tym roku szkolnym w naszej szkole ponownie przeprowadzona została zbiórka zużytych baterii. Akcja rozpoczęła się we wrześniu. W zbiórkę najliczniej zaangażowani są uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej i ”O”, gimnazjalistów nie było dużo, ale ilość zebranych przez nich baterii wcale nie była mała.

Ostatnie klasowe ognisko w gimnazjum

Dnia 23.06.2014 roku klasa 3b wraz z wychowawcą panią Barbarą Wroną udała się na ostatnie już ognisko klasowe podczas nauki w gimnazjum. Nie było to jednak zwyczajne ognisko! Korzystając z okazji, iż nasza wyprawa prowadziła przez pobliskie lasy i polany Suchej, postanowiliśmy pokazać, że nie jest nam obojętne nasze środowisko i że potrafimy o nie zadbać.

„To już jest koniec …”- kolejne pożegnanie klas trzecich

W czwartek, uroczystą akademią, trzecioklasiści z naszego Zespołu Szkół zakończyli kolejny etap edukacji. Ich młodsi koledzy z kl. II b i II c zorganizowali dla nich pożegnanie. Pożegnali ich przedstawieniem na wesoło, w którym przytaczali śmieszne teksty z prac pisemnych oraz odpowiedzi ustnych, które wywoływały uśmiech nauczyciela. Akademia zakończyła się pożegnalnym przemówieniem skierowanym do trzecioklasistów.

Pomoc na dofinansowanie podręczników szkolnych

Pomoc na dofinansowanie podręczników szkolnych przysługuje dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2014/2015 naukę w klasach II, III lub VI szkoły podstawowej, klasie III szkoły ponadgimnazjalnej, tj. zasadniczej szkole zawodowej, liceum ogólnokształcącym lub technikum, klasach II, III lub VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia...

Strony